Sikur tė tė shihja pėrsėri

Autor: Marc Levy
Çmimi: 4,00 €
Faqe: 296
Botues: Toena
Viti: 2008
ISBN: 978 – 99943 – 1 – 26
Formati: 13x20
Përshkrimi: Jetuan fillimin e njė historie, ajo ishte si njė premtim qė jeta nuk e mbajti. Nė qoftė se jeta u jepte Arturit dhe Lorenės njė mundėsi tė dytė pėr t’u parė pėrsėri, do tė dinin ata vallė tė merrnin parasysh tė gjitha rreziqet pėr tė mos e lėnė t’ju shpėtonte? Sikur tė tė shihja pėrsėri ėshtė vazhdim i suksesshėm i librit Sikur tė ishte e vėrtetė. Njė histori sa fantastike aq edhe e mrekullueshme ku ndėrthuret realja me fantastiken. Njė dashuri e pėrjetuar mes planit njerėzor dhe shpirtėror.

< Kthehu

Kategoritë