HYRJE NĖ GJUHĖSI

Autor: Rami Memushaj
Çmimi: 8,00 €
Faqe: 356
Botues: Toena
Viti: 2008
ISBN: 99943 1 172 7
Formati: 15.5x21.5
Përshkrimi: Shtjellimi i materialit, qė i pėrgjigjet formimit gjuhėsor qė marrin tė rinjtė tanė nė arsimin parauniversitar, dhe ilustrimi i koncepteve me material kryesisht nga shqipja, e bėjnė kėtė tekst lehtėsisht tė kuptueshėm. Veē kėsaj, nė krahasim me tekstet e mėparshme tė "Hyrjes nė gjuhėsi", ku kemi qenė bashkautor ose me tekste tė tjera tė kėsaj natyre, ky libėr dallohet edhe pėr mjaft ndihmesa e interpretime vetjake.

< Kthehu

Kategoritë